Niewyobrażalny potencjał - Dawid GutDziś w Złotych Myślach mamy kolejną premierę – książkę „Niewyobrażalny potencjał” Dawida Guta. Chcąc coś zapamiętać korzystaliście kiedyś z metody skojarzeń? A może „wymyśliłeś” sobie jakąś sytuację która chwilę później urzeczywistniła się? Każdy z nas miał taki sytuacje. Ta książka pozwoli nam to zrozumieć i wykorzystać.

Ten ebook skierowany jest do ludzi, którzy pragną osiągnąć sukces i wierzą, że mają wpływ na efektywność swojej pracy. Wierzą, że mogą osiągnąć więcej, szybciej i zrobić to łatwiej dzięki zastosowaniu tych działań, które podjęli najwięksi ludzie sukcesu – a którzy sami wypracowali skuteczne metody zarabiania pieniędzy i osiągnięcia osobistego spełnienia. Książka jest skierowana zarówno do laików, którzy nie spotkali się wcześniej z tematyką wizualizacji, wyobraźni, jak również tych, którzy niejednokrotnie natknęli się na ten temat, jednak nie był on na tyle jasno i obszernie wyjaśniony, aby mogli go łatwo wdrożyć w życie i szybko uzyskać wymierne korzyści.

Złote Myśli: 14,90zł; Format: PDF
Cena promocyjna do 23.06.2012

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>