Dziennik samobójców - Błażej PrzygodzkiDziennik samobójców – Błażej Przygodzki
Nexto: 9,80zł; Format: EPUB, MOBI

Grupa przyjaciół ślubuje, że gdy pierwszy z nich skończy 35 lat, wspólnie odbiorą sobie życie. Mija czas, młodzi ludzie tracą kontakt i zapominają o przyrzeczeniu. Tymczasem pewnego dnia wszyscy dostają zaproszenie na „samobójcze party”. Niewinny pomysł z przeszłości powraca.

Koks, jeden z bohaterów, udaje się w podróż na granicę dwóch epok – zmierzchu szarego komunizmu i początku nowych możliwości wolnej Polski. Pełna zaskakujących zwrotów akcji intryga wciąga go coraz bardziej. Jak się skończy ta śmiertelna układanka?

Niewidzialny - Mari JungstedtNiewidzialny – Mari Jungstedt
Publio: 15,50zł; Format: EPUB, MOBI

Powieść z bestsellerowej serii kryminałów z inspektorem Andersem Knutasem w roli głównej. Z pozoru rutynowe dochodzenie w sprawie morderstwa zamienia się w wyścig z psychopatycznym zabójcą.

Na malowniczej Gotlandii, podczas sezonu turystycznego, zostaje zabita młoda dziewczyna. Podejrzenie pada na jej męża – poprzedniego wieczora widziano, jak doszło między nimi do burzliwej kłótni. Inspektor Anders Knutas, po zapoznaniu się ze sprawą, rozpoczyna rutynowe dochodzenie. Parę dni później zostaje odnalezione ciało innej młodej kobiety zamordowanej w podobny sposób…

Mafia - Opracowanie zbioroweMafia – Opracowanie zbiorowe
Virtualo: 6,99zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Przyglądamy się historii mafii na świecie. Autorzy dotarli do nieznanych lub mało znanych źródeł, opisując zdumiewające i kontrowersyjne, a często wręcz szokujące, ale zawsze prawdziwe. Z książki możemy dowiedzieć się między innymi, czy istniała mafia w przedwojennej Polsce, kogo terroryzował zbój Materna, skąd wzięła się niechęć do włoskiej Camorry.

 

Siła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości. - Andrzej BatkoSiła Sekretu. Praktyczny poradnik programowania przyszłości. – Andrzej Batko
eBookpoint: 16,73zł; Format: PDF

Dowiedz się, jak współpracują ze sobą potężne siły duchowości i precyzyjne techniki NLP! Odkryj, ile możesz osiągnąć, gdy wspomożesz prawo przyciągania wiedzą o strukturze Twojego umysłu oraz technikami NLP. Masz prawo marzyć, o czymkolwiek chcesz. Masz również prawo do realizacji tych marzeń, a praca z tą książką pomoże Ci wyegzekwować to prawo.

Emerytalna katastrofa i jak się chronić przed jej skutkami - Robert GwiazdowskiEmerytalna katastrofa i jak się chronić przed jej skutkami – Robert Gwiazdowski
Bookoteka: 17,50zł; Format: PDF

Napisana ze swadą, językiem niespotykanym wśród naukowców, książka Emerytalna katastrofa uświadamia nam coś, co podświadomie czujemy, ale wypieramy z naszej świadomości – że emerytury otrzymywane od państwa będą raczej głodowe i państwo tego nie zmieni.

 

Opowieści Niesamowite - Edgar Allan PoeOpowieści Niesamowite – Edgar Allan Poe
Bookoteka: 10,43zł; Format: MP3

Piętnaście opowiadań Edgara Poe w tłumaczeniu Bolesława Leśmiana nasyconych jest grozą, tajemnicą i obłędem. Mroczne myśli, katastroficzne wizje i przerażające sny to treść, z jaką zmagają się bohaterowie powieści. Psychodeniczny nastrój opowiadań podkreśla specjalnie skomponowana muzyka oraz wspaniała interpretacja aktorska Antoniego Rota.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>