Rycerz bezkonny - Romuald PawlakRycerz bezkonny – Romuald Pawlak
Virtualo: 6,45; Format: EPUB, MOBI

Nie całkiem poważna fantasy o rycerzu bezkonnym, który zaczął od dorabiania pasowaniem zwłok, zrobił krótką, ale intensywną karierę jako świecki inkwizytor, by wreszcie oddać się swemu prawdziwemu powołaniu: magii. A wszystko to za sprawą kupca, który przejął za długi rodzinny majątek Fillegana, zmuszając go do emigracji z rodzinnego Wake w Anglii na kontynent. Ot, dlaczego kupiec zawsze będzie wrogiem rycerza, a rycerz krzywo spoglądać będzie na bogatego kupca… chyba że sam stanie się po stokroć bogatszy.

Skoro nie całkiem poważna literatura, to należy się tu spodziewać i kultu Monty Pychotka, i morderczej mandragory, wystąpienia mumii Ramzesa XII, a nawet gadającego mchu. Jak to na fantasy przystało.

Francuski audio kurs dla początkujących
Nexto: 9,95zł; Format: MP3

Audio kurs z serii „Słuchaj i Ucz się” do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest opanowanie podstawowego słownictwa niezbędnego w codziennych rozmowach oraz pokonanie „bariery” w mówieniu i nauka tworzenia prostych zdań w języku francuskim. Wszystkie słowa i wyrażenia nagrane są z tłumaczeniami, co ułatwia korzystanie z kursu oraz pozwala szybko je opanować i utrwalić, a specjalnie opracowane ćwiczenia umożliwiają naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. To efektywna nauka, łatwa i dostępna dla każdego. Kurs przeznaczony jest dla osób zaczynających naukę, jak również tych, którzy chcą poprawić umiejętność mówienia i rozumienia ze słuchu.

Tercet i inne historie - Grzegorz KrzyżewskiTercet i inne historie – Grzegorz Krzyżewski
Publio: 4,94zł; Format: EPUB, MOBI

Zbiór opowiadań, który przypadnie do gustu zarówno miłośnikom romansów, jak wielbicielom fabuł kryminalnych. To niezwykle ciekawe w swej treści krótkie, świetnie skonstruowane formy literackie.

Wątki miłosne, kryminalne i sensacyjne – wszystko to znajdziemy w zbiorze opowiadań „Tercet i inne historie”. Grzegorz Krzyżewski wprowadza nas w bogaty świat bohaterów, dla których sukces, miłość i szczęście mają krańcowo odmienne oblicza. Seks to dla jednych z nich rodzaj sportu i rozrywki, dla innych – wyraz tęsknoty i marzeń o prawdziwym związku. Z potrzeby serca czy potrzeby wrażeń wchodzą w różne układy, nie zawsze korzystne. Jak na tym wyjdą? Trzeba się tego dowiedzieć samemu.

Szkoła emocji - Ewa BiałekSzkoła emocji – Ewa Białek
Bookoteka: 8,25zł; Format: PDF

Kolejna książeczka z cyklu WYZWANIA EDUKACYJNE, sztuka życia w świecie, a jednocześnie „poradników edukacji siebie samego”. Wprowadza wiele cennych prostych ćwiczeń do własnego wykonania, aby radzić sobie lepiej z emocjami, stresem w różnych sytuacjach „w szkole życia”.

Wyjątkowo ważna dla tych, którzy najpierw reagują, a potem obserwują, co zrobili i dlaczego. Niezbędna szczególnie dla rodziców i nauczycieli, także studentów. Wyjątkowo ważna dla pragnących żyć zdrowiej, ciekawiej i szczęśliwiej.

 

Jednominutowy NegocjatorJednominutowy Negocjator. Proste sposoby na korzystniejsze kontrakty. – Don Hutson, George Lucas
eBookpoint: 16.03zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Umiejętność prowadzenia skutecznych negocjacji to warunek realizacji zarówno Twoich wielkich planów, jak i tych skromniejszych projektów. Kiedy opanujesz tę bezcenną sztukę, zauważysz, jak wielki wpływ ma ona na jakość Twojego życia zawodowego oraz doświadczenia zupełnie prywatne.

Negocjacje nie są tak straszne, jak się je maluje, i mimo że negocjofobia jest dość powszechną dolegliwością, na szczęście jest w pełni uleczalna. Dzięki narzędziom, których dostarczają Ci autorzy tej książki, bez najmniejszego stresu przeprowadzisz nawet najtrudniejsze rozmowy, wyzbędziesz się paraliżującej tremy i nigdy nie odejdziesz od stołu z przekonaniem, że o coś jeszcze powinieneś był zapytać albo coś jeszcze mógłbyś uzyskać.

Mała księżniczka - Frances Hodgson BurnettMała księżniczka – Frances Hodgson Burnett
Bookoteka: 14,94zł; Format: MP3

Powieść Frances Hodgson Burnett pt.: „Mała Księżniczka” należy do klasyki literatury dla dzieci. Siedmioletnia Sara, wychowana w Indiach przez czułego ojca kapitana Crawe, zostaje wysłana do Londynu, gdzie ma uczyć się na pensji dla dziewcząt Dziewczynka traktowana jest jak księżniczka, ma swoją pokojówkę, kucyka oraz piękną garderobę. Mimo przepychu jaki ją otacza pozostaje skromna, jest pogodna i zawsze chętna do pomocy innym. Beztroskie życie Sary zmienia się w dniu jej 11 urodzin…

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>