Dzisiejszy przegląd promocyjnych ofert dnia w nieco skróconej formie.

Dieta paleo - dr Loren CordainDieta paleo – dr Loren Cordain
Virtualo: 12,90zł; Format: EPUB, MOBI

Zdrowa, pyszna i prosta dieta naszych paleolitycznych przodków. Książka dra Cordain Dieta paleo posiada ponad 100 przepisów i sześciotygodniowe plany żywieniowe.

Wyjątkowość paleo diety polega również na tym, że nie wymyślił jej żaden śmiertelnik. Do diety tej gatunek ludzki jest przystosowany genetycznie. To sposób odżywiania naszych przodków, którzy zajmowali się zbieractwem i łowiectwem. Sposobu odżywiania naszych przodków nie skomplikowały jeszcze wtedy rolnictwo, hodowla zwierząt, technologia i metody przetwarzania żywności. Tak jak wówczas, tak i dzisiaj najlepszym zdrowiem cieszymy się, gdy jemy chude mięso, owoce morza, świeże owoce i warzywa – kosztem zbóż, nabiału, rafinowanego cukru, rafinowanych olejów i przetworzonej żywności.

Śmierć spóźnia się o minutę. Trzy rozmowy Teresy Torańskiej. - Teresa TorańskaŚmierć spóźnia się o minutę. Trzy rozmowy Teresy Torańskiej. – Teresa Torańska
Publio: 13,51zł;Format: EPUB, MOBI

Trzy rozmowy mistrzyni wywiadu o dramatycznych losach i przeżyciach wypieranych z pamięci jej rozmówców. Jej bohaterowie – Michał Bristiger (profesor muzykologii), Michał Głowiński (znany literaturoznawca) oraz Adam Daniel Rotfeld (politolog i dyplomata) – ocaleli z zagłady Żydów, a później próbowali żyć normalnie. Autorka chciała dotrzeć wraz z nimi do przeżyć, które woleli zapomnieć, i miejsc w pamięci, w których przechowywali niechciane wspomnienia. Oni skrywali swoje tajemnice przez wiele lat, ona rozmawiała z nimi przez kilka godzin.

 

Żony i córki – Elizabeth Gaskell (Nexto: 14,76zł; Format: EPUB, MOBI)
Saga rodzinna autorki powieści Północ i Południe. Barwny obraz angielskiej prowincji w epoce wiktoriańskiej.Ciekawe losy dwóch rodzin o odmiennym statusie zapowiadają również nadchodzące zmiany obyczajowe i polityczne.

BIOS. Leksykon. Wydanie IV. – Andrzej Pyrchla (eBookpoint: 19,53z; Format: EPUB, MOBI, PDF)
„BIOS. Leksykon. Wydanie IV ” to pozycja, która przyda się nie tylko profesjonalistom. Opisano w niej najważniejsze i najczęściej spotykane opcje BIOS-u wraz z zalecanymi ustawieniami, ze szczególnym uwzględnieniem płyt głównych tych producentów, którzy są obecni na polskim rynku komputerowym.

Gdy krzywe jest proste – Edward Zyman (Bookoteka: 6,93zł; Format: EPUB, PDF)
Siedemnastoletnia Caroline Prajs urodziła się w Kanadzie. Mając lat dwanaście wyjechała wraz z rodzicami do Polski. Gdy krzywe jest proste to pełna uroku, świetnie napisana opowieść o relacjach rodzinnych młodej bohaterki i jej trudnej adaptacji do nowych warunków środowiskowych.

Angielski dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych „Phrasal verbs część 1 i 2” (Bookoteka: 17,43zł; Format: MP3)
Kurs do samodzielnej nauki ze słuchu z serii Listen & Learn, którego głównym celem jest nauka i trwałe zapamiętanie ponad 200 czasowników frazowych najczęściej występujących w codziennych rozmowach i tekstach pisanych oraz w testach i egzaminach: FCE, CAE, maturalnym na poziomie rozszerzonym i innych.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>