Dziura w niebie - Tadeusz KonwickiDziura w niebie – Tadeusz Konwicki
Publio: 10zł; Format: EPUB, MOBI

Powieść Tadeusza Konwickiego „Dziura w niebie” z pozoru wydaje się uroczą książką dla młodzieży o kilkorgu nastolatkach żyjących przed wojną na Wileńszczyźnie. Tak naprawdę jest jednak historią o zawiedzionej wierze w ideały i gorzkim rozczarowaniu obowiązującym z dawien dawna porządkiem.

Świat przedstawiony przez pisarza w tym utworze to przede wszystkim kraina wspomnień, które wdzierają się w teraźniejszość i realne życie. Z jednej strony zanurzamy się w utopijne wizje dziecięcych fantazji, z drugiej – poznajemy pełne grozy i naznaczone wojennymi doznaniami życie nastoletniego chłopaka.

Słynne śledztwa - Opracowanie zbioroweSłynne śledztwa – Opracowanie zbiorowe
Virtualo: 7zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Żadna historia nie jest nudna, może być tylko źle opowiedziana. Na szczęście teksty, publikowane na łamach Focusa Historia to teksty fascynujące. Nie tylko dlatego, że wydarzenia z historii, o których pisaliśmy były arcyważne i arcyciekawe, ale przede wszystkim dlatego, że nasi autorzy wykonali tytaniczną pracę, by dotrzeć do nieznanych albo mało znanych źródeł. Dzięki temu wiele z prezentowanych tu historii jest szokujących. Zdumiewających i kontrowersyjnych. Ale zawsze są to historie prawdziwe.

 

Arcymistrz sprzedaży. Jak z dobrego stać się wybitnym sprzedawcą. - Arkadiusz BednarskiArcymistrz sprzedaży. Jak z dobrego stać się wybitnym sprzedawcą. – Arkadiusz Bednarski
eBookpoint: 22,39zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Książka dla wszystkich zajmujących się sprzedażą którzy chcą być jeszcze lepsi w tym co robią. Książka ta będzie pchać Cie w kierunku przekroczenia granicy pomiędzy dobrym handlowcem a wybitnym.

Z recenzji: „Z całą pewność Jedna z Najlepszych książek na temat sprzedaży jakie kiedykolwiek czytałem. Autor niezwykle inspiruje do pracy nad sobą, nad swoimi celami i przekonaniami. Książka dla tych, którzy pragną stać się wybitnymi sprzedawcami. Praktyczna książka dla Praktyków, w trakcie czytania od razu widać, że ten „gość” wie o czym pisze, autor bardzo dobrze zna temat. Dla każdej z branż. Gorąca polecam…”

Nędznicy cz. 1 - Victor HugoNędznicy cz. 1 – Victor Hugo
Nexto: 9,89zł; Format: MP3

Zadziwia fakt, że ta powstała w drugiej połowie dziewiętnastego wieku powieść, ciągle króluje na listach bestsellerów, jest jedną z najczęściej komentowanych książek w historii literatury. O niesłabnącej popularności Nędzników świadczą liczne musicale, adaptacje filmowe i animowane. Historia Jana Valjeana, Javerta i Kozety znana jest nie tylko dorosłemu czytelnikowi, ale i młodemu odbiorcy.

 

Korona śniegu i krwi - Elżbieta CherezińskaKorona śniegu i krwi – Elżbieta Cherezińska
Bookoteka: 22,75zł; Format: PDF

Do walki o koronę, jak na rycerskim turnieju, stają książę Przemysł II — popędliwy i kochliwy młodzieniec, Władysław — karzeł o mocy giganta, Henryk — bogaty i próżny książę wrocławski. Polskiego tronu pragną również przedstawiciele obcych dworów.

 

 

Łowcy dusz - Jacek PiekaraŁowcy dusz – Jacek Piekara
Bookoteka: 20,93zł; Format: MP3

Ponownie przenośmy się do alternatywnej rzeczywistości rządzonej przez fanatyczny kler i święte inkwizytorium. Mroczny i niebezpieczny świat pełny zawiłych politycznych intrygi i zaskakujących zagadek. Tym razem Mordimer będzie starał się odkryć sekret klasztoru Amszilas.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

One Response to Oferty dnia 6.07.2012 – Dziura w niebie, tajemnicy słynnych śledztw, jak zostać wybitnym sprzedawcą, walka o tron… polski

  1. Virtualo pisze:

    Dziękujemy za kolejne ujęcie księgarni Virtualo w zestawieniu i oczywiście polecamy się na przyszłość, codziennie w zakładce Hot Deal 24h mamy inną, ale niezmiennie bardzo atrakcyjną ofertę :)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>