Bratnie dusze - Hanna CyglerBratnie dusze – Hanna Cygler
Virtualo: 13,95zł; Format: MOBI, EPUB

Weronika, Aldona i Miśka – dwie malarki i dziennikarka z działu kultury gdańskiej gazety – są bliskimi przyjaciółkami i wspierają się w codziennych sprawach. Nagle jednak ich ustabilizowane relacje zaczynają się psuć. Czy powoduje to zawiść zawodowa i niezaspokojone ambicje, czy też może dzieje się tak za sprawą pojawienia się w ich życiu atrakcyjnego mężczyzny, który nie wydaje się całkiem szczery?

Powieść o przyjaźni i miłości, zazdrości o talent i powodzenie, powieść o niełatwych relacjach rodzinnych i o zwykłej codzienności, która czasem przerasta nawet najsilniejszych. Bratnie dusze to kolejna książka gdańskiej autorki takich poczytnych tytułów, jak Tryb warunkowy, Czas zamknięty, Odmiana przez przypadki (REBIS, 2009) oraz Dobre geny (REBIS, 2011).

Wojny wywiadówWojny wywiadów
Publio: 8,39zł; Format: EPUB, MOBI

Mistyfikacje i skrytobójstwa z użyciem najnowszych osiągnięć techniki, w majestacie państwa i w obronie racji stanu. Dzieje zorganizowanego podstępu w książce z serii „Focus Historia Poleca”.

Od setek lat obok naszego życia toczy się inne, równoległe. To życie służb specjalnych. Pojedynczych agentów i całych wywiadów. Służby te to dziesiątki tysięcy wyszkolonych funkcjonariuszy, żołnierzy i profesjonalistów. Od czasu do czasu czegoś się o nich dowiadujemy, od czasu do czasu wychodzą na jaw ich tajne operacje. To właśnie oni decydują o losie świata. Albo tylko tak im się wydaje. Bez względu jednak na to, jak jest naprawdę – gry wywiadów to fascynująca historia.

Dobranocki - Agnieszka RahozaDobranocki – Agnieszka Rahoza
Nexto: 9,80zł; Format: EPUB, MOBI

Książka zawiera 40 uroczych, krótkich bajek o objętości od jednej do siedmiu stron każda, do czytania dzieciom w wieku od 2 do 6 lat. Dobranocki zostały napisane specjalnie z myślą o polskich dzieciach; nawiązują do najbardziej znanych postaci z polskich bajek lub opisują i pomagają dziecku poznać otaczający go świat.

Bajki napisane są przyjaznym i pełnym uroku językiem, czyta się je lekko i z wielką przyjemnością. Wielkim walorem książki są przepiękne, wręcz fascynujące ilustracje.

Kariera na wysokich obcasach. Jak z wdziękiem i klasą osiągnąć sukces zawodowy. - Beata RzepkaKariera na wysokich obcasach. Jak z wdziękiem i klasą osiągnąć sukces zawodowy. – Beata Rzepka
eBookpoint: 16,03zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Bycie kobietą w męskim świecie nie jest łatwe. Bycie kobietą i awansowanie w męskim świecie może wręcz wydawać się niemożliwe! Jednak spokojnie — chcieć to móc. Trzeba tylko wiedzieć JAK. Beata Rzepka podpowie Ci, jak fakt bycia kobietą zamienić w swój atut. Nauczy Cię zasad, których musisz przestrzegać, aby awansować. Gdy zaś Twoje zawodowe wysiłki zostaną nagrodzone awansem na eksponowane środowisko, poradzi, jak być stuprocentową kobietą-szefem.

Bezgraniczny. W pogoni za szczęściem - Paweł HoryłekBezgraniczny. W pogoni za szczęściem – Paweł Horyłek
Bookoteka: 10,43zł; Format: PDF

Opowiadanie o skrzywdzonym przez los nastolatku, który postanawia wziąć swoje życie we własne ręce. Przez długi czas on i jego matka byli bici przez złego ojczyma. Kobieta, ku zdziwieniu syna, wybiera jednak swojego partnera. Chłopca już nic nie trzyma w domu, dlatego też postanawia z niego uciec. Na skutek pewnych wydarzeń główny bohater o imieniu David zostaje jednak bezdomnym…

 

Tajemnicza wyspa - Juliusz VerneTajemnicza wyspa – Juliusz Verne
Bookoteka: 13,99zł; Format: MP3

„Tajemnicza Wyspa” wydana po raz pierwszy w 1874 roku to ekscytująca powieść dla wszystkich spragnionych mocnych wrażeń miłośników przygód i wielbicieli klasyki gatunku science – fiction. To niezwykła opowieść, w której zostaje rozwiązana zagadka tajemniczego Kapitana Nemo. „Tajemnicza Wyspa” stanowi ostatnią część trylogii podróżniczej Verne’a, po „Dzieciach kapitana Granta” i „Dwadzieścia tysięcy mil podwodnej żeglugi”.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>