Dziewczyna do wszystkiego - Annette C. AntonDziewczyna do wszystkiego – Annette C. Anton
Nexto: 5,98zł; Format: EPUB, MOBI

Lektura obowiązkowa dla wszystkich kobiet aktywnych zawodowo!

Annette Anton w humorystyczny sposób rozprawia się z wieloma stereotypami dotyczącymi ról i zachowań uznawanych w pracy za typowo męskie lub kobiece oraz daje wskazówki, jak sobie radzić w zdominowanym przez mężczyzn świecie biznesu. Wskazuje również na typowo kobiece błędy, które negatywnie wpływają na rozwój ich kariery.

Wilk w owczarni - Marcin WolskiWilk w owczarni – Marcin Wolski
Publio: 12,00zł; Format: EPUB, MOBI

Wielki finał trylogii „Pies w studni”! Alfredo Derossi wyrusza w podróż, która zmieni nie tylko jego życie, lecz może także… bieg historii.

Ludzkie losy są niczym pojedyncze nici tkane na krośnie życia. Niektóre rozwijają się w linię prostą i prędko się zrywają, inne tworzą długi, skomplikowany wzór, który wije się tajemnymi skrętami. Nielicznych spotyka los prawdziwie niezwykły (…). Te wybrane jednostki są niczym wilki w owczarni…

Takie właśnie życie wiedzie Aldo Gurbiani. Pewnego dnia odkrywa zapiski swojego dawnego alter ego – Alfredo Derossiego. Z notatek wyłania się zaskakujący obraz – okazuje się, że dzieje świata, jakie zna współczesny podróżnik, nie są wcale jedynymi, które istnieją.

Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona. - Wojciech KyciakJak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona. – Wojciech Kyciak
eBookpoint: 19,53zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

W książce „Jak założyć skuteczny i dochodowy sklep internetowy. Kolejna odsłona” znajdziesz wszystkie informacje dotyczące zakładania i prowadzenia sklepu internetowego — od pierwszych decyzji biznesowych, przez wybór oprogramowania, tworzenie strony WWW, wykorzystywanie narzędzi promocyjnych i analitycznych, aż po planowanie długofalowych kampanii reklamowych i sposoby skupiania wokół siebie społeczności zadowolonych klientów.

Dowiesz się więcej o roli wyszukiwarek, porównywarek i programów partnerskich, nauczysz się tworzyć szum medialny i redukować koszty przesyłek. Poznasz także wszystkie aspekty prawne związane z prowadzaniem działalności handlowej w Internecie!

Kiełbie we łbie - Stanisław ZielińskiKiełbie we łbie – Stanisław Zieliński
Virtualo: 11,50zł; Format: MOBI, EPUB, PDF

W książce Kiełbie we łbie Stanisław Zieliński, znakomity gawędziarz, przenosi nas do czasów swojego dzieciństwa i młodości. Przedstawia kapitalny obraz dwudziestolecia międzywojennego, okres od 1920 do 1939 roku, w którym opis wydarzeń historycznych splata z opisami życia rodzinnego, codziennego. Wszystko napisane żywym językiem i – jak zwykle u tego autora – ze swadą i humorem.

 

Dwunasta warstwa - Olaf TumskiDwunasta warstwa – Olaf Tumski
Bookoteka: 5,60zł; Format: EPUB, PDF

Świat za 160 lat, w 30 roku Ery Doskonałości. Poznań, którego już nie ma, bowiem w tym miejscu, na jego gruzach, wybudowano Nowy Londyn. Świat, który znamy, zwany dawnym światem, został niemal całkowicie wymazany ze zbiorowej świadomości. Pozostawiono szczątkowe fakty, wyłącznie negatywne.

Ziemią rządzą Doskonali, daleko wyewoluowane istoty, z odległych części Wszechświata, które uratowały ludzkość przed kosmiczną katastrofą. Nie wszystkim podoba się taki świat. Nieliczni nie chcą okazywać wdzięczności Doskonałym.

Wielki Gatsby - Francis Scott FitzgeraldWielki Gatsby – Francis Scott Fitzgerald
Bookoteka: 17,43zł; Format: MP3

Stany zjednoczone, lata dwudzieste ubiegłego wieku. Czasy wielkiego kryzysu i prohibicji, wzrost zorganizowanej przestępczości to tło powieści, której bohaterem jest Jay Gatsby. Jakkolwiek jest zasłużonym w amerykańskiej armii oficerem, jego przeszłość jest niejasna i tajemnicza…

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>