Po wczorajszej małej przerwie wracamy do przeglądu promocyjnych ofert dnia.

Znachor - Tadeusz Dołęga MostowiczZnachor – Tadeusz Dołęga Mostowicz
Nexto: 9,96zł; Format: MP3

Świetnie zbudowane postacie. Wyborny portret międzywojennej Polski. Wartka fabuła.

W interpretacji Antoniego Rota misterna sieć wątków jest jasna i przejrzysta, a osobowości bohaterów wyraziste i prawdziwie.

Na podstawie powieści zostały stworzone dwa filmy fabularne, pierwszy w 1937 r., drugi wyreżyserowany przez Jerzego Hoffmana w 1982 r. Sukces, jaki odniósł „Znachor”, przyczynił się do napisania przez Dołęgę Mostowicza powieści pt: „Profesor Wilczur”, która przedstawia dalsze losy głównego bohatera.

Domek z piernika - Carin GerhardsenDomek z piernika – Carin Gerhardsen
Virtualo: 12,45zł; Format: EPUB, MOBI

Domek z piernika to pierwsza część cyklu o Hammarby, nowej serii kryminałów, pełnej mrożących krew w żyłach intryg i zaskakujących zwrotów akcji. Pod koniec książki czytelnik pragnie tylko jednego: żeby ta opowieść się nie kończyła. I tak właśnie się dzieje.

„Pasjonująca, świetnie napisana książka. I choć może się to wydać dziwne – przyjemna. Ciekawe, jak dalej potoczy się ta zajmująca opowieść o Connym Sjöbergu i kilku policjantach z jego posterunku”. „Dala-Demokraten”

Polowaneczko - Tomasz MatkowskiPolowaneczko – Tomasz Matkowski
Publio: 5,97zł; Format: EPUB, MOBI

To książka bardzo ciekawa i, wbrew temu, co twierdzi autor, dla każdego. Bo można się z niej naprawdę wiele dowiedzieć. O zwierzętach, ludziach, świecie… A może nawet i o sobie.

„Polowaneczko” to książka dla osób, które nie opowiedziały się do tej pory po żadnej ze stron – zwolenników i przeciwników polowań. Które sądzą, że polujący troszczą się o ekosystem i zabijają humanitarnie. Jeśli przeczytają publikację Tomasza Matkowskiego, zdobędą pełny obraz sytuacji i będą mogły wyrobić sobie stanowczy pogląd na temat polowań. Bo na szczęście mamy demokrację i wolność. Ale czy rzeczywiście dla wszystkich istot?

Współczesna mitologia coachingu. 70 prawdziwych odpowiedzi na 70 zasadniczych pytań. - Piotr PilipczukWspółczesna mitologia coachingu. 70 prawdziwych odpowiedzi na 70 zasadniczych pytań. – Piotr Pilipczuk
eBookpoint: 25,90zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Książka ta nie jest nastawiona na to, by nauczyć kogokolwiek coachingu. Autor skupia się w niej przede wszystkim na płaszczyźnie sensu, nie zaś celu. Demaskuje fałszywe i szkodliwe twierdzenia, z którymi spotykają się czasami przyszli klienci – jak to, że coaching usunie wszystkie problemy, że nadaje się na każdą okazję, że jest dla każdego, że każdy może zostać coachem. Przedstawia temat również z perspektywy kandydata do tego zawodu, udowadniając, że droga do mistrzostwa nie jest prosta, jednak bycie coachem może przynosić wiele satysfakcji.

Olimpiada szaleńców - Piotr MrokOlimpiada szaleńców – Piotr Mrok
Bookoteka: 5,53zł; Format: EPUB, PDF

Opowiadania o otaczającej nas olimpiadzie dnia codziennego. Autor bez bezkarnie porusza każdy drażliwy temat naszego społeczeństwa. Jedne opowiadania są śmieszne, w innych groteska goni groteskę, a kolejne makabryczne. Lektura do wszystkich mających dystans do siebie i otaczającego nas świata.

 

Skarb w Srebrnym Jeziorze - Karol MaySkarb w Srebrnym Jeziorze – Karol May
Bookoteka: 16,79zł; Format: MP3

Znani już przez słuchaczy wódz Apaczów Winnetou, jego wierny towarzysz i przyjaciel – Old Shatterhand oraz Old Firehand – doskonały myśliwy – pojawiają się w kolejnej powieści Karola May’a, aby wyruszyć na poszukiwanie zapomnianych kopalni srebra. W ślad za poszukiwaczami wyrusza bezwzględny rzezimieszek Kornel Brinkley ze swoimi kompanami. On również poszukuje tajemniczego skarbu…

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>