Dexter. Taki sympatyczny morderca. - Douglas L. HowardDexter. Taki sympatyczny morderca. – Douglas L. Howard
eBookpoint: 20,93zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Pamiętacie czasy, kiedy pozytywny bohater wjeżdżał na białym koniu, rozprawiał się ze złoczyńcami i odjeżdżał w stronę zachodzącego słońca? No to zapomnijcie, to se ne wrati! Świat nie jest czarno-biały. Niestety, nie jest także różowy. Świat Dextera ma kolor purpury. Oto zimnokrwisty morderca, który z uśmiechem na twarzy wbija nóż w związane ciało swojej ofiary, a my patrząc na niego, nie czujemy oburzenia ani wstrętu. Co więcej — kibicujemy mu, trzymając kciuki za jego dalsze sukcesy.

Poznaj wszystkie tajemnice Dextera, odkryj nieznane fakty z jego podwójnego życia i rozpraw się z mitami. Jeśli masz odwagę, spróbuj zagłębić się w psychikę bezwzględnego mordercy, przyjrzyj się narodzinom potwora i przez chwilę popatrz na świat jego oczami. Przeczytaj także wywiad z ojcem Dextera — autorem książek o seryjnym mordercy z przedmieść — Jeffem Lindsayem.

Pieśń Aborygenki - Ros MoriartyPieśń Aborygenki – Ros Moriarty
Nexto: 11,94zł; Format: EPUB, MOBI

Borroloola to miejsce narodzin mojego męża, który po irlandzkim ojcu odziedziczył jaśniejszy odcień skóry, kontrastujący z ciemną karnacją matki.

W Pieśni Aborygenki Ros Moriarty opisuje inicjacyjną podróż, jaką odbyła z kobietami z rodziny swojego męża, rdzennymi Australijkami. Jako jedna z nielicznych białych dopuszczonych do plemiennych tajemnic próbuje w niezwykłym, bardzo osobistym reportażu dociec prawdy o tak zwanych skradzionych pokoleniach i poznać duchowość najstarszej kultury istniejącej dzisiaj na Ziemi.

Spóźnieni kochankowie - William WhartonSpóźnieni kochankowie – William Wharton
Virtualo: 12,45zł; Format: EPUB, MOBI

Jack – amerykański biznesmen – porzuca świat interesów, aby na powrót odkryć swoje życie, malując ulice Paryża i żyjąc jak kloszard. Spotkanie z Mirabelle, niewidomą siedemdziesięcioletnią kobietą, odmienia całe jego życie. Związek, który się między nimi rodzi, okazuje się zaskakujący: potężny, niewinny, a jednocześnie głęboko erotyczny. Spóźnieni kochankowie to cudownie ciepła opowieść o miłości, która pokonuje wszelkie bariery, nawet barierę śmierci.

„Dzieło Whartona przypomina nam o tym, że prawdziwie cenne jest nie to, co myślą inni, ale to, co robimy. Spóźnieni kochankowie opowiadają o miłości i śmierci, ciemności i świetle, ważności pracy. Jeżeli ta piękna książka niesie z sobą jakiś morał, to brzmi on następująco: nikt nie jest tak ślepy, by pewnego dnia nie przejrzeć na oczy”. Richard Burns, „Independent”

Czerwony Kapturek i trzy inne bajki - Grzegorz Kasdepke, Jarosław MikołajewskiCzerwony Kapturek i trzy inne bajki – Grzegorz Kasdepke, Jarosław Mikołajewski
Publio: 4,99zł; Format: MP3

Tom 1 serii „Najpiękniejsze Bajki Świata” zawiera cztery utwory Charles’a Perrault i braci Grimmów, znane i kochane przez dzieci, ale zinterpretowane na nowo przez Jarosława Mikołajewskiego i Grzegorza Kasdepkego. Jeśli chcesz wraz z nimi opowiedzieć swoim pociechom o starciu głodnego wilka z małą dziewczynką lub o przygodach wesołej kompanii zwierzaków, które zmierzają do Bremy w nadziei na spektakularne sukcesy w branży muzycznej – to wydawnictwo jest dla Ciebie.

Polska-Rosja: wojna i pokój. Tom 1 Od Chrobrego do Katarzyny - Jan KochańczykPolska-Rosja: wojna i pokój. Tom 1 Od Chrobrego do Katarzyny – Jan Kochańczyk
Bookoteka: 9,80zł; Format: EPUB, PDF

Tom pierwszy książki „Polska – Rosja. Wojna i pokój” przedstawia wiele przemilczanych do tej pory faktów z historii tak bliskich, a… tak dalekich sobie krajów. Przy okazji opisuje liczne „ballady i romanse”, jakich nie brakowało we wzajemnych stosunkach; od czasów Mieszka I – do epoki króla Stasia i jego namiętnej kochanki, carycy Katarzyny.

 

Do przerwy 0:1 - Adam BahdajDo przerwy 0:1 – Adam Bahdaj
Bookoteka: 16,73zł; format: MP3

Krajobraz powojennej Warszawy. Przed ważnym turniejem drużyn podwórkowych piłki nożnej, który ma się odbyć pod okiem gwiazdy warszawskiej Polonii, trenują Mandżaro, Perełka i Paragon. Jednak nie wszystko układa się jak ma być…

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>