Ja jestem Halderd - Elżbieta CherezińskaJa jestem Halderd – Elżbieta Cherezińska
Virtualo: 8,50zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Wielowątkowa i arcyciekawa opowieść o życiu wikingów na przełomie pierwszego tysiąclecia. Uległem fascynacji historią Halderd, doceniając urodę narracji i zdolności Autorki w rekonstrukcji ducha tamtych czasów. Szczególna wartość książki Elżbiety Cherezińskiej polega na tym, że uczyniła ona bohaterami nie bezwzględnych wojowników, miesiącami przebywających na łupieżczych wyprawach z dala od domów, lecz dzielne i dumne kobiety. Ja jestem Halderd to tryumf kobiecego pierwiastka, który wbrew stereotypom niesie w sobie prawdziwą siłę, a historia to jedynie kostium, pod którym kryje się na wskroś współczesna opowieść.

Andrzej Rostocki, autor listy bestsellerów „Rzeczpospolitej” i „Notesu Wydawniczego”

Szkoła gotowania pod Amorem - Melissa SenateSzkoła gotowania pod Amorem – Melissa Senate
Nexto: 12,54zł; Format: EPUB, MOBI

Premierowa książka, która próbuje odpowiedzieć na pytanie: czy istnieje przepis na miłość?

Trzydziestoletnia Holly przybywa na maleńką wyspę u wybrzeży Maine. Właśnie odziedziczyła szkołę gotowania po babci – Włoszce znanej z przepowiadania przyszłości i nadzwyczajnych umiejętności kulinarnych. Aby kontynuować dumną tradycję rodzinną, Holly zaczyna prowadzić zajęcia.

Lekcje pomału zmieniają życie pierwszych uczniów: cierpiącej matki, niedawno rozwiedzionego ojca, samotnej kobiety po trzydziestce i dwunastoletniej dziewczynki z rozbitej rodziny.

Podejmowanie decyzji. Jak unikać ryzyka. Jak efektywnie działać. - Hartmut LauferPodejmowanie decyzji. Jak unikać ryzyka. Jak efektywnie działać. – Hartmut Laufer
Publio: 7,10zł; Format: EPUB, MOBI

Dokonywanie trafnych wyborów to sztuka dość trudna. Każdego dnia znajdujemy się jednak w wielu przeróżnych sytuacjach, które zmuszają nas do podejmowania decyzji. Hartmut Laufer, niemiecki specjalista w zakresie poradnictwa biznesowego, pomoże nam opanować tę umiejętność.

Autor poradnika wyjaśnia najpierw, że kluczem do sukcesu w każdej dziedzinie zawodowej jest postępowanie oparte na racjonalnych wyborach. Następnie krok po kroku przeprowadza nas przez proces podejmowania decyzji – począwszy od analizy problemu, poprzez szukanie różnych możliwości jego rozwiązania, skończywszy na dokonaniu wyboru.

MS Project 2010 i MS Project Server 2010 - Sebastian WilczewskiMS Project 2010 i MS Project Server 2010. Efektywne zarządzanie projektem i portfelem projektów. – Sebastian Wilczewski
eBookpoint: 55,30zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Książka ta jest skierowana do osób, które chcą efektywnie zarządzać projektami i portfelami projektów. Zawarte w niej wskazówki oraz informacje na temat właściwego stosowania narzędzi wspierających zarządzanie projektami pomogą menedżerom portfeli i zasobów, kierownikom programów i projektów oraz samym ich uczestnikom na każdym etapie pracy. Dziesięcioletnie doświadczenie autora w stosowaniu opisywanych rozwiązań zapewnia rzetelną ocenę ich możliwości i bardzo praktyczne podejście do tematu.

Zacieśnianie związków - Ewa BiałekZacieśnianie związków – Ewa Białek
Bookoteka: 12,95zł; Format: PDF

Książka powstała na bazie własnych doświadczeń z wewnętrznym dzieckiem i zawiera ponad 40 porad „małej Ewuni – dużej Ewie”. Wyjątkowe, niepowtarzalne obrazy, skojarzenia, pełne niesamowitej, życiowej mądrości. Polecana dla wszystkich, którzy mają problemy z dokonywaniem wyborów, poczuciem własnej wartości, a przede wszystkim znalezieniem właściwej drogi dla siebie i bycia sobą w pełni.

 

Angielski do słuchania "Czasowniki nieregularne część 1"Angielski do słuchania „Czasowniki nieregularne część 1″
Bookoteka: 12,53zł; Format: MP3

Audio kurs do samodzielnej nauki ze słuchu, który uczy i utrwala 50 najczęściej używanych czasowników nieregularnych. Pokazuje, jak stosować je w odpowiednich czasach, a specjalnie opracowane ćwiczenia pomagają trwale zapamiętać formy czasowników, rozwijając umiejętności mówienia i rozumienia w jęz. ang. Audio kurs umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. To skuteczna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>