Na dobry początek tygodnia przegląd ofert promocyjnych na dziś – a mamy trochę o kobietach, namietności jak i o morderstwie i pojedynku z przestępcą

Kochanka - Martine McCutcheonKochanka – Martine McCutcheon
Virtualo: 9,99zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Powieść Martine McCutcheon, aktorki znanej m.in. z filmu „To właśnie miłość”. Lekka i pełna erotyki opowieść o tym, czego naprawdę pragną kobiety, na tle życia bogatych londyńskich sfer. Na wielkim party z okazji swych trzydziestych urodzin, Mandy, organizatorka przyjęć, poznaje Jake’a z agencji reklamowej. Czarujący mężczyzna od razu jej wyznaje, że bardzo mu się podoba i że… ma żonę oraz dwoje dzieci. Mandy nie chce takiego romansu, po czym przyjmuje zaproszenie na randkę. Jako kochanka nie czuje się bezpieczna, bo „ta pierwsza” może zmienić jej życie w prawdziwe piekło… Szybka akcja, błyskotliwe dialogi.

Woal - Ana VelosoWoal – Ana Veloso
Nexto: 14,66zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Opowieść o młodym Portugalczyku pragnącym odkryć prawdę o tajemniczej hindusce – zobaczyć jej prawdziwą twarz.

Rok 1633: Miguel Ribeiro Cruz zostaje wysłany z Lizbony do portugalskiej kolonii w Indiach (…). Po przybyciu spotyka tajemniczą Hinduską donę Ambę. Żaden człowiek nigdy nie widział jej twarzy zawsze jest przesłonięta woalem. Jedni twierdzą, że ta twarz jest starszliwie oszpecona, drudzy, ze kobieta jest niezwykłą pięknością i swą urodą doprowadza mężczyzn do zguby. Miguel za wszelką cenę pragnie ujrzeć twarz dony Amby i dowiedzieć się czegoś o jej życiu, przez co naraża ją na śmiertelne niebezpieczeństwo…

W piekle lepiej być nikim - Maciej MaciejewskiW piekle lepiej być nikim – Maciej Maciejewski
Publio: 6,90zł; Format: EPUB, MOBI

Opowieść o pościgu twardej policjantki za mordercą – pojedynek dwóch twardych osobowości.

Kim jest tajemniczy człowiek, wychowany na stołecznym Powiślu, naznaczony wojną w Jugosławii, po której przez lata przemierzał Europę? Dlaczego w centrum Warszawy zamordował dwoje ludzi? Zagadkę stara się rozwiązać komisarz Agata Zawadzka, twarda kobieta, która płaci ogromną cenę za swoją ciężką pracę, zaczynającą się często od porannej wizyty w prosektorium.
Mroczna intryga, duszny klimat i dwa wyraziste portrety ludzi wypalonych – powieść Macieja Maciejewskiego to książka tylko dla ludzi o mocnych nerwach!

Programowanie aplikacji dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Mobile. - Jacek Matulewski, Bartosz TurowskiProgramowanie aplikacji dla urządzeń mobilnych z systemem Windows Mobile. – Jacek Matulewski, Bartosz Turowski
eBookpoint: 32,90zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

W książce tej omówione zostało projektowanie aplikacji napisanych w języku C# dla urządzeń działających pod kontrolą systemu Windows Mobile. Znajdziesz tu wszystkie aspekty pracy nad takim programem: począwszy od warunków środowiska programistycznego i uruchomieniowego, przez pisanie i testowanie kodu (z wyszczególnieniem elementów właściwych aplikacjom projektowanym dla platformy .NET Compact), aż po przechowywanie danych w plikach XML czy bazie SQL Server Compact.

Erotyczny pamiętnik masażysty - Michał MigarErotyczny pamiętnik masażysty – Michał Migar
Bookio: 14zł; Format: EPUB, MOBI

„Erotyczny pamiętnik masażysty” to drugie już wydanie bestsellerowego pamiętnika wiejskiego chłopaka gdzieś z nad Sanu, wstydzącego się rówieśników z powodu swojej wybujałej męskości.

W wyniku pijackiej głupoty ojca chłopak traci wzrok. Paradoksalnie, „wielgachny”, którego się wstydzi, ułatwia mu powrót do równowagi duchowej, dowartościowuje, i w rezultacie, czyni zeń nie tylko masażystę, lecz perwersyjnego żigolaka, powiernika i ulubieńca wielu kobiet. Przekonuje się, że to co ma, jest nieocenionym skarbem. Seks na dość długo stanowi treść jego życia.

Byłem geniuszem - Arthur LeeByłem geniuszem – Arthur Lee
Bookoteka: 4,20zł; Format: PDF

„Byłem Geniuszem” to kontrkulturowa nowela, opowieść o szaleństwie a raczej o tym co szaleństwem zwiemy, a więc o połączeniu z Wyższym i nieskrępowanej wolności umysłu. O tym jak do tego doszło, że stało się to moim udziałem. Jest to książka autobiograficzna.

 

Kształt miłości - Jerzy BroszkiewiczKształt miłości – Jerzy Broszkiewicz
Bookoteka: 22,33zł; Format: MP3

„Kształt miłości” to powieść o miłości do kobiet, do ojczyzny, a przede wszystkim do muzyki. Wielkie namiętności Fryderyka Chopina przedstawione zostały na tle wydarzeń politycznych rozgrywających się w pierwszej połowie XIX wieku w Europie.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>