Medycyna chińska dla każdego - Edward KajdańskiMedycyna chińska dla każdego – Edward Kajdański
Virtualo: 17,90zł; Format: EPUB, MOBI

Filozofia, kultura, medycyna i obyczaje opisane przez człowieka, który żył wśród Chińczyków na tyle długo, żeby zrozumieć, poznać i przekazać ich mentalność i tradycję.

Czytelnik pozna tajemniczo brzmiące teorie yin i yang, przemianę 5 elementów i życiowej energii qi, ale dowie się również, jak precyzyjne diagnozy można stawiać badając puls i kolor języka. Pozna potęgę akupunktury, którą to metodę od lat wykorzystywano do znieczuleń przy operacjach. Znajdzie również opisy najważniejszych ziół i minerałów stosowanych przez chińskich lekarzy. Wśród nich takie rarytasy jak róg jednorożca, koniki morskie, kości tygrysa i rogi jelenia.

Droga miodowa. Miodal i łabędź - Stefan PotockiDroga miodowa. Miodal i łabędź – Stefan Potocki
Nexto: 9,97zł; Format: EPUB, MOBI

Droga Miodowa to książka przygodowa dla małych i dużych dzieci. Opowiada o podróży misia Miodala do pięknych miejsc w Europie, gdzie przytrafiają mu się zaskakujące, raz miłe, raz dziwne przygody. A jest to podróż niezwykła.

Miodal wyrusza w drogę, czując się jak dorastający chłopiec, który myśli, że już wie, co chciałby robić – chociaż chce się tylko bawić i wierzy, że cały świat należy do niego. Ale nie jest jeszcze dorosły…

Amandine - Marlena de BlasiAmandine – Marlena de Blasi
Publio: 14,90zł; Format: EPUB, MOBI

Poruszająca powieść Marleny de Blasi, autorki bestsellerów „Tamtego lata na Sycylii” i „Tysiąc dni w Wenecji”. Książka, która opowiada o poszukiwaniu prawdy, szczęścia i miłości…

Historia, ukazana przez Marlenę de Blasi, zaczyna się w Krakowie w 1931 r., kiedy na świat przychodzi nieślubne dziecko nastoletniej córki hrabiny Czartoryskiej i polskiego szlachcica. Hrabina kłamie, że dziecko zmarło, wywozi je do ponurego klasztoru Montpellier i tam pozostawia pod opieką guwernantki Solange. Dziewczynka dorasta w surowej atmosferze, zmagając się z niechęcią otoczenia i przełożonej klasztoru. Gdzieś w głębi serca czuje, że nie pasuje do tego świata i pewnego dnia dowiaduje się, że wcale nie jest sierotą.

Olsztyn i Pola Grunwaldzkie. Miniprzewodnik.Olsztyn i Pola Grunwaldzkie. Miniprzewodnik.
eBookpoint: EPUB, MOBI

Miniprzewodnik Wydawnictwa Bezdroża opisujący najważniejsze atrakcje turystyczne miasta bądź regionu. Poznasz historię miejsca, przeczytasz opisy atrakcji turystycznych i (najważniejsze dla turysty) informacje praktyczne: co warto zobaczyć, gdzie szukać noclegu i jak dojechać w miejsce, którego nie można pominąć zwiedzając okolicę. Zapraszamy na wycieczkę!

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>