Gorzka czekolada - Lesley LokkoGorzka czekolada – Lesley Lokko
Publio: 5,90zł; Format: EPUB, MOBI

Opowieść o życiowych wyborach przed jakimi stają trzy kobiety. Decyzje trudne, zmieniające całe ich życie.

Zaskakująca fabuła, kobiece wybory i dylematy. Wzruszająca i trzymająca w napięciu powieść obyczajowa z życia trzech kobiet, rozgrywająca się przez wiele lat w różnych częściach świata.
Melanie, rozpieszczona osiemnastoletnia Angielka, wdaje się we flirt z ojczymem i zostaje wysłana przez matkę do Los Angeles. Laura, piękna Haitanka, zachodzi w niechcianą ciążę i ucieka od srogiej babki do Chicago. Jej służąca Ameline także musi nagle zdecydować się na zmiany. Wszystkie zaczynają żyć na własny rachunek…

Szary diabeł - Graham MastertonSzary diabeł – Graham Masterton
Virtualo: 16,49zł; Format: EPUB, MOBI

W Richmond dochodzi do serii okrutnych zbrodni, których policja nie potrafi wyjaśnić. Sprawca posługuje się niewidzialną szablą, nie pozostawia po sobie żadnych śladów. Aby rozwikłać zagadkę, detektyw Decker będzie musiał poznać tajemnice magicznej religii z Czarnego Lądu.

 

 

 

Marsz Polonia - Jerzy PilchMarsz Polonia – Jerzy Pilch
Nexto: 9,56zł; Format: MP3

Opowieść Jerzego Pilcha o nas samych, o Polakach. Pokazująca wszystkie nasze świętości i paranoje, ale także to, że wszystko może się zdarzyć – nawet zmiany na lepsze.

Bal u niejakiego Bezetznego – słynego rozpustnika i prześmiewcy, znanego wszystkim Polakom – na jaki trafia narrator – jest balem arcypolskim. Romantyzm miesza sie z tu cyrkiem, martyrologia ze sportem, a komunizm z seksem. Jest dzień szczególny: 52 urodziny bohatera i zarazem „dzień Wojska Polskiego i Niebieskiego, dzień Wniebowzięcia Matki Boskiej Sianokosów”. W taki dzień wszystko jest mozliwe i coś strasznego, niczym w „Weselu”, wisi w powietrzu.

Podrecznik HTML5. Smashing Magazine. - Bill SandersPodręcznik HTML5. Smashing Magazine. – Bill Sanders
eBookpoint: 32,90zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Dzięki tej niezwykłej książce, będziesz mieć w zasięgu ręki całą wiedzę, którą potrzebujesz, by zacząć działać! Ten podzielony na cztery części podręcznik pokaże Ci, jak zacząć pracę z najnowszą wersją HTML5, używać znaczników tego języka oraz różnych atrybutów i wartości. Dowiesz się, jak pracować z CSS oraz zapewniać swoim stronom doskonały wygląd i poprawne wyświetlanie na wszelkich możliwych nośnikach – od monitora komputera po ekran telefonu komórkowego.

Zbrodnia w błękicie - Katarzyna KwiatkowskaZbrodnia w błękicie – Katarzyna Kwiatkowska
Bookoteka: 13,30zł; Format: EPUB, PDF

Młody podróżnik i detektyw hobbysta, Jan Morawski, przybywa w śnieżną zadymkę do pałacu w Tarnowicach. Pierwszy wspólny posiłek z gospodarzami i ich gośćmi ujawnia niespodziewane urazy, konflikty i żale. Ta podminowana atmosfera ma tragiczny finał. Następnego ranka w błękitnej sypialni pokojówka znajduje zwłoki kobiety. Do akcji wkracza Morawski.

 

Angielski na mp3 „Grammar Practice”Angielski na mp3 „Grammar Practice”
Bookoteka: 13,23zł; Format: MP3

Kurs do samodzielnej nauki ze słuchu, którego głównym celem jest nauka i trwałe zapamiętanie konstrukcji gramatycznych, najczęściej stosowanych w codziennych rozmowach i tekstach pisanych, wymaganych na testach i egzaminach: FCE, CAE oraz maturze na poziomie rozszerzonym.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>