Często w weekendowe dni promocje dnia w księgarniach nie zachwycają, choć tym razem może coś się zmieniło w tym temacie. Sprawdźmy co nam w ten weekend dla nas przygotowano

Mocne ramiona pani Kicz - Marek SołtysikMocne ramiona pani Kicz – Marek Sołtysik
Nexto: 9,77zł; Format: EPUB, MOBI

Ta książka jest o miłości. O miłości, która złączyła ludzi doświadczonych i naznaczonych.

On – polski Żyd o pięknej duszy, ale brzydkich nawykach, które jednak nikomu nie szkodzą. Uratowany już w 1943 – żyje z poczuciem winy. Jest uczulony na grę pozorów tak bardzo, że może umrzeć. Udawanie nieczynnego pisarza w latach stalinowskich to dla niego szczepionka. Ona – gruntownie wykształcona sprzątaczka, polska szlachcianka. Prawa, odporna na brudy polityki, korzystająca z uciech łoża.

Drwal - Michał WitkowskiDrwal – Michał Witkowski
Publio: 14,90zł; Format: MP3

Pierwszy kryminał w dorobku głośnego polskiego pisarza, który inteligentnie i dowcipnie gra z konwencją gatunku. Co odkryje już nie najmłodszy, znudzony literat podczas zimnych nadbałtyckich wakacji?

Michał, trzydziestosześcioletni literat, wyrusza na nieco dziwne wakacje. Późną jesienią wyjeżdża nad lodowate polskie morze, by na zaproszenie mało znanego sobie mężczyzny zamieszkać w domku wśród leśnej głuszy. Gospodarz otacza się aurą tajemnicy. Zaciekawiony pisarz rozpoczyna więc amatorskie śledztwo.

Lapidarium mistrzów - Opracowanie zbioroweLapidarium mistrzów – Opracowanie zbiorowe
Virtualo: 26,90zł; Format: EPUB, MOBI

„Lapidarium mistrzów” to zbiór cytatów z rozmów, esejów i felietonów publikowanych przez lata na łamach „Gazety Wyborczej”. W tomie znalazły się obok siebie krótkie refleksje dwunastu osób niezwykle ważnych dla polskiej kultury, religii, filozofii i polityki: Marka Edelmana, Bronisława Geremka, Zbigniewa Herberta, Ryszarda Kapuścińskiego, Jana Karskiego, Leszka Kołakowskiego, Jacka Kuronia, Stanisława Lema, Jana Nowaka-Jeziorańskiego, Barbary Skargi, Józefa Tischnera i Józefa Życińskiego. Sylwetki tych wielkich autorytetów podano w kolejności alfabetycznej. Według tej samej zasady ułożono także hasła przyporządkowane mistrzom.

Sztuka podstępu. Łamałem ludzi, nie hasła. Wydanie II. – Kevin D. Mitnick, William L. Simon (eBookpoint: 22,39zł; Format: EPUB, MOBI, PDF)
Historia jednego z najsłynniejszych hakerów – Kevina Mitnicka, człowieka który za swoje czyny na wiele lat dostał zakaz korzystania z komputera, telefonu czy internetu. Dziś jest najlepszym ekspertem od bezpieczeństwa komputerów, rozchwytywanym na całym świecie. W swojej książce przedstawia jak łatwo ominąć nawet najlepsze zabezpieczenia.

W poszukiwaniu domu – Holly Webb (Bookoteka: 6,85zł; Format: PDF)
Opowieść dla dzieci o przywiązaniu Harry’ego – małego terriera z schroniska, do Grace która wyprowadzała go na spacer. A gdy Harry trafił do nowego domu, nie rozumiał gdzie podziała się jego przyjaciółka..

Zanim znowu zabiję – Mariusz Czubaj (Bookoteka: 20,93zł; Format: MP3)
Trzeci kryminał z Rudolfem Heinzem! Piłkarski światek, przeszłość, która powraca w życiu komisarza, i seria makabrycznych zabójstw.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>