Modliszka - Aleksander SowaModliszka – Aleksander Sowa
Nexto: 6,69zł; Format: EPUB, MOBI

Nie zamierzał zostać mordercą. Nie chciał być samobójcą.

Bohater po nieudanej próbie samobójczej zapada w śpiączkę. Mimo utraty pamięci wracają do niego epizody z dawnego życia. Zaczynają się układać w historię o porywającej miłości, o trudnych wyborach, namiętności i żądzy, która doprowadza do wstrząsającego finału.

Fabuła osadzona jest w fascynującym środowisku pilotów i skoczków spadochronowych. Jest wnikliwym studium psychologicznym kobiety o osobowości psychopatycznej.

Piąta czarownica - Graham MastertonPiąta czarownica – Graham Masterton
Publio: 13,20zł; Format: EPUB, MOBI

Przez Los Angeles przetacza się fala przerażających, nadnaturalnych wydarzeń, których ofiarami padają stróżowie prawa. Miasto staje się zakładnikiem trzech potężnych gangsterów, którzy do walki z policją używają czarownic i pradawnej magii. W płonącym samochodzie giną w męczarniach trzej detektywi, w kancelarii prawnik wbija sobie ołówek w ucho, uczestnicy przyjęcia u komendanta policji tracą wzrok, dwa oddziały SWAT zostają wyrżnięte w pień.

Miasto Aniołów opanowuje terror. Pozostaje tylko jedno rozwiązanie – aby uniknąć groźby unicestwienia, policja musi posłużyć się jeszcze potężniejszą magią. Do walki ze złowrogimi wiedźmami staje detektyw Dan Fisher, jego ojciec, emerytowany iluzjonista, oraz śliczna sąsiadka Annie Conjure od dawna parająca się czarami.

Kobieta, która wyszła za chmurę - Jonathan CarrollKobieta, która wyszła za chmurę – Jonathan Carroll
Virtualo: 12,45zł; Format: EPUB, MOBI

W zbiorze nigdy dotąd niepublikowanych opowiadań, łącząc elementy grozy i fantastyki, Carroll drąży niepokojące go kwestie utraty zaufania między najbliższymi sobie ludźmi, skrywanych głęboko tajemnic, które po latach nawiedzają bohaterów, samotności przeżywanej i przezwyciężanej – nie zawsze tak, jak by się chciało…

Żyjąca współcześnie alchemiczka traci pamięć o tym, kim jest i co zrobiła. Skromny adwokat porzuca szczęśliwe życie rodzinne, by zamieszkać na rusztowaniu. Samotna kobieta decyduje się na romans z istotą z innej planety.

Inżynieria oprogramowania. Jak zapewnić jakość tworzonym aplikacjom. - Bogdan Bereza-Jarociński, Bolesław SzomańskiInżynieria oprogramowania. Jak zapewnić jakość tworzonym aplikacjom. – Bogdan Bereza-Jarociński, Bolesław Szomański
eBookpoint: 15,39zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Książka wskazuje najlepsze praktyki i metody produkcji oprogramowania. Dzięki wskazówkom w niej zawartym Twoje aplikacje będą jeszcze lepsze, a użytkownicy jeszcze bardziej zadowoleni.

 

Doktor Jeremias - Sebastian Koperski, Wojciech StammDoktor Jeremias – Sebastian Koperski, Wojciech Stamm
Bookoteka: 13,99zł; Format: PDF

„Doktor Jeremias” przenosi nas w czasy zaboru pruskiego – Poznań w roku 1913. Miasto opanowane jest strachem przed zbliżającym się konfliktem zbrojnym. Ludzie żyją strachem przed wojną – ostatnią wojną. W tym wszystkim dochodzi do strasznej zbrodni. Ktoś brutalnie okalecza a następnie morduje nastoletnią dziewczynkę…

 

Angielski do słuchania "Czasowniki nieregularne część 2"Angielski do słuchania „Czasowniki nieregularne część 2″
Bookoteka: 12,53zł; Format: MP3

Audio kurs do samodzielnej nauki ze słuchu, który uczy i utrwala 50 czasowników nieregularnych na poziomie średnio zaawansowanym / zaawansowanym. Pokazuje, jak stosować je w odpowiednich czasach, a specjalnie opracowane ćwiczenia pomagają trwale zapamiętać formy czasowników, rozwijając umiejętności mówienia i rozumienia w jęz. ang. Audio kurs umożliwia naukę w dowolnym miejscu i czasie – w drodze do pracy, w podróży, w domu. To skuteczna nauka, łatwa i dostępna dla każdego.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>