Coś ostatnio w codziennych promocjach trudno znaleźć jakieś super pozycje, ale może zawsze ktoś znajdzie coś interesującego dla siebie. Sprawdźmy co księgarnie przygotowały nam na dziś.

Ruiny Gorlanu - John FlanaganRuiny Gorlanu – John Flanagan
Publio: 17,40zł; Format: EPUB, MOBI

Oto pierwsza księga jednej z najpoczytniejszych serii fantasy na świecie! „Zwiadowcy” zajmują stałe miejsce na listach bestsellerów i rozpalają wyobraźnię młodych czytelników.

Piętnastoletni Will to jeden z pięciorga wychowanków barona Aralda. Jego ojciec poniósł bohaterską śmierć podczas ostatniego starcia ze złym baronem Morgarathem. Teraz on chciałby kontynuować rodzinną tradycję… Może niekoniecznie dać się zabić, ale zostać dzielnym rycerzem.

Cięcia - Dawid KornagaCięcia – Dawid Kornaga
Virtualo: 3,90zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Sugestywna opowieść „z czasów gospodarczo-uczuciowego zamętu”, z akcją w Warszawie, napisana językiem pomysłowym i ostrym, jak nasza rzeczywistość. Gutkowski, trzydziestotrzylatek, jest coraz bardziej sfrustrowany: miał być dramaturgiem, a nie pracownikiem reklamy!

W korporacji czuje się fatalnie. Wyrzucony, powinien się cieszyć z wolności, ale ma do spłacenia wielki kredyt. Przerażony, wraca do firmy w towarzystwie pewnego ducha… Dlaczego stajemy się konformistami? Gdzie giną nasze marzenia? Mocne.

Tworzenie aplikacji dla Windows. Od prostych programów do gier komputerowych. - Paweł BorkowskiTworzenie aplikacji dla Windows. Od prostych programów do gier komputerowych. – Paweł Borkowski
eBookpoint: 37,80zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Z książki „Tworzenie aplikacji dla Windows. Od prostych programów do gier komputerowych” może skorzystać każdy, kto chce nauczyć się programowania: zarówno studenci kierunków informatycznych, jak i osoby, które nie mają takiego przygotowania. Podręcznik kolejno odsłania poszczególne elementy wiedzy programistycznej — od najprostszych po najbardziej zaawansowane. Dowiesz się więc, jak wprowadzać niewielkie zmiany w kodzie, jak projektować aplikacje wielowątkowe i definiować biblioteki, jak budować duże, składające się z kilku plików projekty, aby na koniec samodzielnie stworzyć grę komputerową.

Wybrane problemy osób starszych - Agnieszka NowickaWybrane problemy osób starszych – Agnieszka Nowicka
Nexto: 16zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Sytuacja życiowa i problemy ludzi starych stały się przedmiotem badań oraz rozważań teoretycznych pedagogów, psychologów, socjologów, polityków, ekonomistów, demografów. Starzejące się społeczeństwo i zaspokajanie jego potrzeb jest wyzwaniem dla służb społecznych.

 

Niedaleko Kilimandżaro - Marian KowalskiNiedaleko Kilimandżaro – Marian Kowalski
Bookoteka: 10,43zł; Format: EPUB, PDF

Niedaleko Kilimandżaro — mikropowieść obyczajowa o odkrywaniu w sobie człowieczeństwa w najbardziej niespotykanych momentach, o pokonywaniu swoich słabości i o tym, że bycie człowiekiem objawia się w najmniej oczekiwanych momentach, kiedy łatwo sprawdza się powiedzenie, że „przyjaciół poznaje się w biedzie”.

 

Opowieść o Chopinie - Jerzy BroszkiewiczOpowieść o Chopinie – Jerzy Broszkiewicz
Bookoteka: 16,73zł; Format: MP3

„Opowieść o Chopinie” to fascynująca opowieść o Fryderyku Chopinie na tle wydarzeń w rewolucyjnej Europie I połowy XIX wieku. Powieść o miłości do kobiet, do kraju i o tej najważniejszej…. do muzyki.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>