Assassin’s Creed. Tajemna krucjata. - Oliver BowdenAssassin’s Creed. Tajemna krucjata. – Oliver Bowden
Publio: 19,74zł; Format: EPUB, MOBI

Trzy wieki przed Ezio Auditore żył Altaïr, któremu żaden z asasynów nie dorównywał inteligencją ani sprytem. Jego misja zmieni losy średniowiecznych potęg… Powieść tak świetna jak gra komputerowa!

Niccolò Polo, ojciec Marco, ujawnia historię, którą utrzymywał w tajemnicy przez całe życie – historię Altaïra, jednego z najznamienitszych członków Bractwa Asasynów.

Altaïr podejmuje się doniosłej misji i wyrusza w podróż do Ziemi Świętej. By dowieść swojego poświęcenia, zmierzy się z dziewięcioma śmiertelnymi wrogami, pośród których znajdzie się sam przywódca templariuszy Robert de Sable. Podczas niezwykłej wyprawy Altaïr odkryje prawdziwe znaczenie Creda Asasynów.
Powieść powstała na podstawie bestsellerowej gry komputerowej „Assassin’s Creed. The Secret Crusade”.

Dżuma - Albert CamusDżuma – Albert Camus
Nexto: 14,94zł; Format: MP3

Jedna z najbardziej cenionych powieści XX wieku to nie tylko szkic miasta w czasie wielkiego zagrożenia, to przede wszystkim studium postaci stojących w obliczu Zła.

Dżuma, która niezauważalnie wkrada się w bramy Oranu zmienia dotychczasowy porządek rzeczy. Strach, cierpienie, odizolowanie, nieustanna walka z chorobą ukazuje bohaterstwo i determinację niektórych, ale i nikczemność, przebiegłość innych. Paraboliczna kronika odarta ze zbędnego patosu, będąca manifestem humanizmu to ponadczasowa historia ludzkiej solidarności i moralności.

Książke czyta aktor Adam Ferency.

Zemsta drugiej żony - Katarzyna Anna OlszanieckaZemsta drugiej żony – Katarzyna Anna Olszaniecka
Virtualo: 8,5zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Ona – ładna, zgrabna i mądra, ale 48-letnia. Żona. On – 56-letni, cudownie odmłodniały miłością do wątpliwej urody i rozumu 22-letniej panny. Jej Mąż. Popadnięcie w rozpacz i depresję byłoby zbyt łatwe. Druga żona z pomocą oddanych przyjaciółek i ukochanych psów nadaje swemu życiu sens na nowo.

Zaczyna o siebie bardziej dbać, otwiera firmę, odpoczywa, pielęgnując różany ogród, a jednocześnie obmyślając słodką zemstę na wiarołomnym Mężu. Nieoczekiwanie i przypadkowo na jej drodze pojawia się przystojny i młodszy pan BMW… Historia jakich wiele, ale napisana z werwą i dużym poczuciem humoru. Świetna, zabawna lektura dla tych zbolałych i tych radosnych dusz. Do przeczytania jednym tchem z dużą dozą szczerego śmiechu.

Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. - Krzysztof KrólKsięga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn. – Krzysztof Król
eBookpoint: 22,39zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

W ksiażce zebrana jest wiedza z setek książek, tysięcy godzin i szkoleń na temat związków z kobietami. Czy chcesz mieć na swojej półce księgę, która będzie dla Ciebie w każdej chwili jak kumpel Don Juan mieszkający w pokoju obok, którego pytasz o poradę, gdy wychodzisz na randkę? …a dodatkowo on ma zawsze rację?

„Księga związków, podrywu i seksu dla mężczyzn” napisana jest prostym, zrozumiałym językiem i w moim przekonaniu spełnia swoja edukacyjną rolę. Tematyka damsko-męska i seksualność to nie tylko, a w Polsce niestety szczególnie, kolorowe czasopisma – ale o czym świadczy książka Krzysztofa Króla – ujęcie tych zagadnień od strony doświadczonego psychologa i praktyka. Ma ona duże walory pedagogiczne, przekazuje i otwiera Czytelnikowi szeroko drzwi do bliższego poznania swojego ciała i seksualności. Jest godna polecenia nie tylko młodzieży, ale również edukatorom, pedagogom, a nawet dorosłym – wiedzy nigdy nie za dużo, a wzajemnych relacji w sferze seksu uczymy się przez całe życie.” - seksuolog, prof. Zygmunt Zdrojewicz

Nieznajomi z parku - Joanna ŁukowskaNieznajomi z parku – Joanna Łukowska
Bookoteka: 6,93zł; Format: EPUB, PDF

On jest bogaty, doświadczony, nieufny. Ona – wrażliwa, introwertyczna, pełna kompleksów. Oboje niosą bagaż trudnego dzieciństwa. Po raz pierwszy spotkali się w parku. Wtedy też po raz pierwszy od niego uciekła…

„Nieznajomi w parku” to w równym stopniu opowieść o miłości, jak i o nienawiści. To historia mężczyzny, który nie potrafi ufać, i kobiety, która nie umie walczyć o to, w co wierzy.

Krysia bezimienna - Antonina DomańskaKrysia bezimienna – Antonina Domańska
Bookoteka: 11,13zł; Format: MP3

Kolejna pozycja Antoniny Domańskiej, przeznaczona dla dzieci i młodzieży, opisująca życie w Polsce w okresie władzy dynastii Jagiellonów.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>