Miłość nad rozlewiskiem - Małgorzata KalicińskaMiłość nad rozlewiskiem – Małgorzata Kalicińska
Publio: 15,01; Format: EPUB, MOBI

Kontynuacja „Domu nad rozlewiskiem”! W trzeciej części sagi Małgorzata Kalicińska skupia się w równej mierze na Gosi i jej córce Pauli. Każda z nich komentuje rzeczywistość z własnej perspektywy. Dziewczyna niespodziewanie także przenosi się do pięknej mazurskiej wioski. Tam próbuje uporządkować własne życie. Co ją do tego skłoniło? Co łączy ją z Orestem?

„Miłość nad rozlewiskiem” niesie ze sobą pełną optymizmu prawdę o tym, że życie ciągle nas zaskakuje i dostarcza wielu powodów do tego, by nie bać się śmiałych decyzji. Trzeba zatem być w każdej, nawet z pozoru beznadziejnej, sytuacji kowalem swego losu.

Focus Historia. Seks.Focus Historia. Seks.
Virtualo: 6,99zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Seks, zbrodnie, skandale i pojedynki – wydarzeń przedstawionych w kolejnym tomiku z serii „Focus Historia Poleca” próżno szukać w zwykłych podręcznikach historii.

Tym razem autorzy zabiorą czytelnika do świata elit II Rzeczypospolitej, w którym na porządku dziennym były cudzołóstwo, hazard, a nawet… praktyki satanistyczne. Opowiedzą o gejszy Sada Abe, która zamordowała swego kochanka, po czym – na pamiątkę – odcięła mu genitalia, a także o pojedynku słynnego weneckiego uwodziciela Giovanniego Casanovy z hrabią Franciszkiem Ksawerym Branickim. Przedstawią najsłynniejsze skandale w Białym Domu i spróbują odpowiedzieć na pytanie, czy można być zarazem kobietą i mężczyzną i stać się bohaterem historii medycyny.

Odpowiednia dziewczyna - Maria KrügerOdpowiednia dziewczyna – Maria Krüger
Nexto: 9,79zł; Format: EPUB, MOBI

Powieść Marii Kruger to pełna humoru i zaskakujących splotów okoliczności historia dziewczyny, która pierwsze aktorskie zadanie dostaje jeszcze przed egzaminami do szkoły teatralnej. Czy poradzi sobie ze zmieniającym się z dnia na dzień scenariuszem?

 

 

 

Więcej niż Excel 2007. 166 gotowych rozwiązań i trików w języku VBA. - Mirosław LewandowskiWięcej niż Excel 2007. 166 gotowych rozwiązań i trików w języku VBA. – Mirosław Lewandowski
eBookpoint: 20,93zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

Książka „VBA dla Excela 2007. 166 praktycznych przykładów” to cenny poradnik dla tych, którym nie wystarcza znajomość podstawowych funkcji Excela. Znajdziesz w niej całą masę przykładów kodu napisanego w języku VBA — zastosowanie któregokolwiek z nich pozwala poczuć różnicę w działaniu programu.

 

Zemsta kobiet - Marcin BrzostowskiZemsta kobiet – Marcin Brzostowski
Bookoteka: 4,90zł; Format: EPUB, PDF

„Zemsta kobiet” – to mini-powieść (kryminał), której główny bohater, inspektor Franco Fog, ma za zadanie rozwiązać zagadkę dotyczącą zniknięcia kilku osób. Aby to uczynić, musi wniknąć w świat podejrzanych lokali, w których roi się od upadłych kobiet, striptizerów czy też handlarzy bronią.

 

Angielski przed wyjazdem dla początkujących „1000 słów i zwrotów w podróży”Angielski przed wyjazdem dla początkujących „1000 słów i zwrotów w podróży”
Bookoteka: 11,83z; Format: MP3

Audio Kurs do samodzielnej nauki ze słuchu, który w szybki sposób uczy podstawowego słownictwa przydatnego podczas pobytu za granicą. Kurs obejmuje 20 lekcji, które wprowadzają i utrwalają najważniejsze słowa i zwroty używane w typowych sytuacjach oraz dodatkowo część zawierającą naukę liczebników, określeń czasu i godziny, słów opisujących człowieka i rodzinę i inne.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>