Dni złego słońca - Małgorzata Przytuła-SawickaDni złego słońca – Małgorzata Przytuła-Sawicka
Virtualo: 8,49zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

„Lektura obowiązkowa dla tych, którzy stan wojenny wciąż noszą w sobie, nie dokonując z nim obrachunku, i dla tych, którzy mrocznych czasów nie pamiętają, a przyszło im żyć w nowej rzeczywistości. Jednych i drugich zafascynują pełnokrwiste postaci bohaterów, plastyczny opis polskich i australijskich warunków oraz intrygująca fabuła. Dni złego słońca czyta się jednym tchem.

To opowieść o kobiecie, która wyrusza do Australii, by odnaleźć ojca swego dziecka. W czasie wędrówki przez australijski outback, spotkań z dziwakami i oryginałami w buszu czy kopalniach opali wspomina dzieciństwo i młodość oraz dramat wyborów po wprowadzeniu stanu wojennego. (…)”.

Kiedy ulegnę - Chang-Rae LeeKiedy ulegnę – Chang-Rae Lee
Publio: 14,80zł; Format: EPUB, MOBI

Subtelna, pełna napięcia historia o bolesnej miłości, trudnym bohaterstwie i krętej drodze do odkupienia. Powieść jednego z najwybitniejszych amerykańskich pisarzy.

Poruszająca powieść o ludziach naznaczonych przez okrutny los. Koreanka June straciła w wojnie koreańskiej całą rodzinę. Hektor, amerykański żołnierz, który wywiózł ją do Stanów Zjednoczonych i porzucił, nigdy nie otrząsnął się z wojennego koszmaru. June sama wychowywała ich syna Nicholasa, nie umiejąc dać mu ciepła. Gdy już dorosły chłopak ucieka do Europy i przepada bez śladu, June odnajduje Hektora, by wspólnie ruszyć na poszukiwanie syna…

Niemiecki audio kurs dla początkującychNiemiecki audio kurs dla początkujących
Nexto: 9,95zł; Format: MP3

Audio kurs z serii „Hören & Lernen” do samodzielnej nauki ze słuchu, którego celem jest opanowanie podstawowego słownictwa niezbędnego w codziennych rozmowach oraz pokonanie „bariery” w mówieniu i nauka tworzenia prostych zdań w języku niemieckim.

 

Algorytmy. Ćwiczenia. - Bogdan BuczekAlgorytmy. Ćwiczenia. – Bogdan Buczek
eBookpoint: 19,53zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

„Algorytmy. Ćwiczenia” to niezbędny elementarz dla każdego przyszłego programisty. Dzięki temu podręcznikowi poznasz różne sposoby opisu algorytmów oraz ich klasyfikację. Dowiesz się, jaki wpływ ma zastosowanie określonej metody obliczeniowej na dokładność wyników końcowych, a także, na czym polega przetwarzanie danych w pętli programowej.

 

Kinga… I co z niej wyrośnie? – Melania Kapelusz (Bookoteka: 12,53zł; Format: MP3)
Kinga to bohaterka książki przeznaczonej nie tylko dla dziewczynek – to opowieść także dla chłopców, próbujących zrozumieć dziewczęcy świat. To książka dla wszystkich z charakterem i wyobraźnią.

My life with loonies – Katarzyna Mijal (Bookoteka: 10,50zł; Format: PDF)

Anglojęzyczna wersja ksiązki „Całe życie z Wariatami” Katarzyny Mijal

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>