Paulina.doc - Marta FoxPaulina.doc – Marta Fox
Nexto: 9,59zł; Format: EPUB, MOBI

Tytuł książki jest nazwą pliku w komputerze, na którym bohaterka pisze swój sekretny dziennik. Jest to kontynuacja książki „Magda.doc”, pełnej dramatyzmu, elementów humorystycznych oraz wewnętrznego ciepła.

Paulina.doc jest książką pełną napięć i namiętności, ukazuje toksyczny związek Magdy z matką, uroki macierzyństwa Magdy oraz blaski jej pierwszej miłości. Czytelnicy dowiedzą się, kogo naprawdę pokochała Magda i dlaczego ta miłość skłóciła ją na powrót z matką

Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie III. - Bartosz Danowski, Michał MakarukPozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie III. – Bartosz Danowski, Michał Makaruk
eBookpoint: 38,49zł; Format: EPUB, MOBI, PDF

„Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW. Jak się to robi. Wydanie III” to książka niezwykła. Autorzy odważnie łamią tabu, dzieląc się z czytelnikami swoją dogłębną wiedzą i praktycznym doświadczeniem, uzyskanym w ciągu wielu lat pracy w branży SEO. Zaktualizowana treść pozwoli Ci nadążać za najnowszymi trendami w dziedzinie pozycjonowania i optymalizacji witryn. Z lektury poradnika dowiesz się, jak tworzyć i poprawiać kod stron, aby odnosiły one sukces w internecie, jak wykorzystywać sposób działania mechanizmów wyszukiwania i możliwości oferowane przez serwisy społecznościowe w celu zwiększenia ruchu na witrynie oraz jak zarabiać na swojej działalności sieciowej.

Hotel New Hampshire - John IrvingHotel New Hampshire – John Irving
Publio: 13,92zł; Format: EPUB, MOBI

„Hotel New Hampshire” to klasyczny przykład czarnej komedii. Pierwsze skrzypce w tej brawurowo napisanej powieści grają członkowie rodziny Berrych wiedzeni obsesyjnym pragnieniem stworzenia dochodowego hotelu. Szukając odpowiedniego miejsca do realizacji projektu, a także własnego miejsca w życiu, co i rusz konfrontowani są z osobliwymi zdarzeniami i kompletnie niespodziewanymi tragediami. (…)

Przesycona erotyzmem, brutalnością i niekonwencjonalnym humorem powieść Johna Irvinga zajmuje wyjątkowe miejsce wśród dzieł literatury światowej. Na zmianę szokuje i zawstydza czytelnika. Bohaterowie próbują rozpaczliwie ukryć przed nim swoje dziwactwa, a autor z lubością wywleka je na światło dzienne. Mówi wprost o tematach tabu i obnaża wszelkie ich słabości.

Dukla - Andrzej StasiukDukla – Andrzej Stasiuk
Virtualo: 15,90zł; Format: MOBI, EPUB

Zbiór opowiadań Andrzeja Stasiuka.
„Nowy zbiór prozy artystycznej Stasiuka jest stworzony z natury, wyobraźni i cywilizacyjnego śmietnika. Zanim zacząłem go czytać, nie przypuszczałem, że można tak malować prozą. Mierzy z rozmysłem i nie znam w prozie celniejszych ani bardziej rewelacyjnych metafor”. Henryk Grynberg, „Tygodnik Powszechny”

Poradnik Antystresowy - Anna Pasławska-MioduszewskaPoradnik Antystresowy – Anna Pasławska-Mioduszewska
Bookoteka: 8,40zł; Format: PDF

„Poradnik Antystresowy” jest utworem osoby całkowicie nie związanej zawodowo z tematyką książki. Dlatego język jest zrozumiały, a porady jak najbardziej do zaakceptowania i stosowania. W skomercjalizowanym obecnie życiu nas wszystkich stres jest wszechobecny i obezwładniający na każdym kroku. Dlatego „Poradnik Antystresowy” jest godny polecenia dla każdego, kto kiedykolwiek czuł się źle fizycznie z niezrozumiałych względów czy reagował w sposób do tej pory mu nieznany.

Niemiecki dla średnio zaawansowanych „Konwersacje na wakacje”Niemiecki dla średnio zaawansowanych „Konwersacje na wakacje”
Bookoteka: 13,23zł; Format: MP3

Audio kurs do samodzielnej nauki ze słuchu, prezentujący praktyczne tematy codziennych konwersacji. Głównym celem kursu jest pokonanie „bariery” w mówieniu oraz opanowanie słownictwa przydatnego w typowych sytuacjach w podróży. Kurs nagrany przez rodowitych Niemców pozwala osłuchać się z autentycznym językiem.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>