Bajki Antoniego Jozefa Glinskiego-Stanislaw Mikulski-Tom IIBajki Antoniego Józefa Glińskiego – Stanisław Mikulski
Nexto: 0zł; Format: MP3

Specjalna promocja z okazji Dnia Dziecka – wspaniały audiobook z bajkami za darmo!

Przypomnijmy, że Antoni Józef Gliński to autor jednego z najpopularniejszych polskich zbiorów bajek: Bajarza Polskiego, na którym wychowało się wiele pokoleń naszych dzieci. Bajki te uaktualnił dla nas w sposób mistrzowski Bartosz Wierzbięta, którego znamy przede wszystkim jako autora polskich dialogów do filmów animowanych „Shrek” i „Madagaskar”. Dzięki temu, po nasze bajki chętnie sięgną – i to wielokrotnie – także dorośli czytelnicy. Stanisława Mikulskiego nie musimy nikomu przedstawiać – aktor m.in. z filmu „Kanał” czy serialu „Stawka większa niż życie”.

Pakiet składa się z następujących bajek:

  • królewiczu niespodziance, o królu podziemi i o trzech próbach
  • leniwym chłopie i skarbie
  • uczniu prawie-czarnoksiężnika
  • królewiczu Janie, ognistym ptaku i skrzydlatym wilku

Czaruś uciekinierCzaruś, mały uciekinier – Holly Webb
Virtualo: 4,9zł; Format: MOBI, EPUB

Zosia często widuje starszego pana wyprowadzającego na spacer labradora Czarusia. Dziewczynka od dawna marzy właśnie o takim szczeniaku! Energiczny, żywiołowy Czaruś uwielbia długie spacery, często wychodzi do ogrodu i ucieka, chociaż wie, że nie powinien.

Pewnego dnia Zosia widzi Czarusia na ulicy bez właściciela. Myśli, że szczenię znowu uciekło, ale tym razem to coś zupełnie innego… W domu u pana Nowaka, stało się coś złego, ale jak szczeniak ma o tym powiadomić Zosię?

 

 

Moneyball - Michael LewisMoneyball. Nieczysta gra. – Michael Lewis
Publio: 14,5zł; Format: EPUB, MOBI

W baseballu mniejsze znaczenie ma to, jakimi pieniędzmi dysponujesz, a większe – jak dobrze je wydajesz. „Moneyball” to niezwykła opowieść o goryczy porażki, smaku zwycięstwa i sile walki.

Billy Beane, dyrektor klubu Oakland Athletics, mając drugi najniższy budżet w historii baseballu, przeprowadza zadziwiający eksperyment: decyduje się postawić na graczy, których nikt inny nie chce. Zdając sobie sprawę, że nigdy nie będzie dysponował tak grubym portfelem jak Yankees, postanawia skupić się na czymś innym – zaczyna analizować słabe punkty w grze drużyny. Od podstaw studiuje wszystko: od ceny rynkowej i szybkości zawodnika po różnicę między zwykłym a wybitnym graczem…

Ta niezwykła opowieść o nieprzeciętnym człowieku i jego ogromnej woli walki to najzabawniejsza, najinteligentniejsza i najbardziej kontrowersyjna książka Michaela Lewisa od czasu „Pokera kłamców”. Nic więc dziwnego, że w Hollywood wywołała ogromne poruszenie. W jego efekcie powstała doskonała, typowana do największych filmowych nagród produkcja w reżyserii Bennetta Millera.

Programowanie obiektowe w PHP 5Programowanie obiektowe w PHP 5 – Hasin Hayder
eBookpoint: 20,93zł; Format: MOBI, EPUB, PDF

Programowanie obiektowe (OOP) wciąż zyskuje rzesze nowych zwolenników. Ponieważ opiera się ono na klasach i obiektach, jest znacznie bardziej intuicyjne niż programowanie strukturalne. Do jego podstawowych zalet zaliczyć należy także łatwość modyfikowania oraz możliwość wielokrotnego wykorzystania klas.

Książka „Programowanie obiektowe w PHP 5″ jest doskonałym źródłem informacji, które pomoże Ci zrozumieć najistotniejsze koncepcje programowania zorientowanego obiektowo w PHP 5. Podręcznik zawiera omówienie zagadnień podstawowych oraz bardziej zaawansowanych, takich jak architektura Model-View-Controller (MVC) oraz testy jednostkowe. Znajdziesz tu także praktyczne wskazówki i przykłady dotyczące m.in. użycia biblioteki Standard PHP Library. Dowiesz się, jak używać odpowiedniego wzorca, aby zwiększyć wydajność kodu, czym jest testowanie jednostkowe i dlaczego stanowi ono zasadniczą część tworzenia dobrego oraz stabilnego projektu programu. Nauczysz się tworzyć wydajne, bezpieczne i łatwe w zarządzaniu aplikacje.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>