Woblink poinformował dziś na swoim facebookowym profilu o aktulizacji swojej aplikacji na Androida. Nowa wersja oznaczona numerkiem 2.0 to nowy layout – dostosowujący aplikacje to tabletów i smartfonów, większe możliwości personalizacji czytania – wielkość czcionek, marginesy itd, obsługa multimediów oraz plików pdf, poprawienie ścieżki zakupów oraz kilka mniejszych poprawek. 

Aplikacja Woblinku jest kolejna po Nexto która w ostatnim czasie doczekała się aktualizacji. Świadczy to tylko o coraz większej dojrzałości naszego rynku e-czytelniczego, choć jeszcze dość malutkiego, z jednej strony, a z drugiej strony o zauważeniu coraz większej liczby urządzeń typu smartfon czy tablet, które mogą mieć duży wpływ na popularyzację e-książek.

A jak się sprawuje nowa aplikacja? Z pewnością to sprawdzę i przedstawię efekty testu. Aplikacja oczywiście do pobrania z Google Play.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.woblink.reader

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>