Giełda, Pasja, Pieniądze! - Daniel SokołowskiGiełda, pasja, pieniądze! – Daniel Sokołowski
Czas promocji: 02.06.2012
Złote Myśli: 16,9zł; Format: PDF

W dniu dzisiejszym w Złotych Myślach miała miejsce premiera książki „Giełda, pasja pieniądze!” autorstwa Daniela Sokołowskiego – wieloletniego inwestora giełdowego i redaktor serwisu finansowego Investorsi.pl.

Skierowana jest ona do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem swoich pieniędzy na szeroko rozumianym rynku kapitałowym. Przekazana wiedza wybiega poza suchą teorię i pomaga zrozumieć funkcjonowanie rynków w praktyce, dzięki wieloletniemu doświadczeniu autora

Sam autor o książce pisze:

Poradnik porusza tematykę rynków kapitałowych i lokowania swoich oszczędności w instrumenty finansowe. Dotyczy inwestowania i pomnażania swoich pieniędzy nie tylko na płaszczyźnie giełdy, ale także porusza kwestię alternatywy dla rynku giełdowego. Wiedza, motywacja i wsparcie płynące z poradnika dla czytelnika będzie dla niego pierwszym krokiem w kierunku niezależności finansowej.

Książka skierowana jest do wszystkich osób zainteresowanych inwestowaniem swoich pieniędzy na szeroko rozumianym rynku kapitałowym. Przekazana wiedza i wieloletnie doświadczenie wybiega poza suchą teorię i pomaga zrozumieć funkcjonowanie rynków w praktyce. Pokazuje czytelnikowi, na czym można zarabiać i co robić, aby nie stracić swoich pieniędzy. Teoria, doświadczenie i praktyka stanowi w połączeniu najlepszy model przekazywania wiedzy czytelnikowi.

Inne wpisy które mogą Cię zainteresować:

Tagged with →  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>